24 червня до святкування дня молоді було проведено захід вручення Подяк студентам університетів Києва за їх внески у розвиток молодіжного руху та активну громадську позицію.
Серед номінантів було урочисто нагороджено студентів Національного Університету Харчових Технологій: Станіслава Усенка – студент факультету біотехнологій та екологічного контролю та Аліпатову Марію – студентка Навчально-наукового інженерно технічного-інституту.
Тож вітаємо нашу студентку, Голову студентської ради ННІТІ Марію Аліпатову з отриманою нагородою, яка є підтвердженням високих особистісних та професійних якостей.
Бажаємо Марії успішного подальшого життєвого шляху, виконання задуманого, якнайшвидшої реалізації масштабних цілей.