Давиденко Валерій Миколайович

Давиденко Валерій МиколайовичНародився 16 березня 1973 у місті Носівка, Чернігівської області. У 1990 році вступив до КТІХП для навчання за спеціальністю «Обладнання харчових виробництв», який закінчив в 1995 році, одержавши кваліфікацію інженера-механіка. Після закінчення вузу працював на різних посадах, пройшовши путь від інженера-механіка до генерального директора сільськогосподарського підприємства, радника дирекції з розвитку перспективних програм ЗАТ “Інститут інноваційного провайдингу Української академії аграрних наук”, заступника Міністра аграрної політики та продовольства України. Зараз Валерій Миколайович є Народним депутатом України, де плідно працює як член комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.
Валерій Миколайович ніколи не забуває свою Alma mater, є частим гостем на зустрічах випускників, допомагає студентам не тільки нашого інституту, а і університету.

Сіренко Олександр Олександрович

 Народився 3 вересня 1955 року в с. Червоне Яготинського району Київської області.

Після закінчення у 1978 р. Київського техноло­гічного інституту харчової промисловості за при­значенням працював на Яготинському цукрозаводі змінним інженером. З 1981 р. – головний інженер Яготинського хлібо-харчокомбінату, а з 1992 р. – директор цього підприємства. За його ініціативи і безпосередньої участі впроваджувалися нові технології та обладнан­ня, встановлена автоматична лінія випікання хліба, склад безтарного зберігання борошна.

З  1994 року Олександр Олександрович – голова прав­ління ПАТ “Яготинський маслозавод”. Тут розкрили­ся ділові якості керівника, уміння перспективно планувати виробництво, обирати стратегію посту­пального розвитку підприємства. Про це свідчать трудові успіхи колективу фахівців найвищої професійної підготовки, які й підтримують високий рейтинг заводу.

Олександр Сіренко неодноразово був нагоро­джений трудовими відзнаками. У 2002 р. йому присвоєно звання “Заслуже­ний працівник промисловості України”, а у вересні 2005 р. отримав відзнаку “Знак поша­ни” Міністерства аграрної політики України за осо­бистий внесок у розвиток молочної галузі.

Щуцький Ігор Валентинович

ЩУЦЬКИЙ Ігор Валентинович

Народився 1 березня 1966 року у м. Києві. У 1983 році поступив до КТІХП для навчання за спеціальністю “Промислова теплоенергетика”, яке закінчив в 1990 році, одержавши диплом з відзнакою і кваліфікацію інженера-теплоенергетика. В період навчання 2 роки служив в армії.

Після закінчення КТІХП в 1990-1992 рр. працював на підприємстві “Укрцукортехенергоремонт” і навчався в аспірантурі. З 1993 року і дотепер є Генеральним директором компанії “Виробнича Група “Техінсервіс”.

ВГ “Техінсервіс” – провідна інжинірингова і машинобудівна компанія з головним офісом у м. Києві. Заснована в 1993 році для розробки і впровадження комплексних виробничих проектів для різних галузей промисловості. Зокрема, вона виробляє обладнання для цукрової та спиртової промисловості, успішно реалізує проекти по виробництву біопалива. Компанія володіє власною науково-експериментальною базою, конструкторським бюро і машинобудівним заводом. До складу Групи також входить підрозділ Techinservice Intelligence, який займається розробкою та впровадженням інтегрованих рішень у сфері автоматизації технологічних процесів і виробництв, а також автоматизації і диспетчеризації будівель та інфраструктурних об’єктів. За роки існування ВГ “Техінсервіс” здійснила понад 250 успішних проектів різного масштабу в Україні, і в зарубіжних країнах – в Алжирі, Вірменії, Білорусі, Болгарії, Угорщині, Німеччині, Латвії, Литві, Польщі, Росії, Сербії, Словаччині, Чехії. Своїми досягненнями компанія зобов’язана наполегливій праці і таланту свого керівника – І.В. Щуцького.

Ігор Валентинович одружений, виховує 3-х дітей. Хобі: музика (він чудовий піаніст!) і авіація, якою захопився у 2006 р. Він – віце-президент Федерації літакового спорту України, член збірної команди України з літакового спорту. Освоїв такі типи літаків: Як-52, Як-55, Су-31М, Extra-330SC, Extra-300LP. Майстер спорту України з літакового спорту, чемпіон України в класі Як-52 в 2010 р. Більше 500 годин нальоту, з яких понад 350 годин – на вищий пілотаж.

Ігор Валентинович ніколи не забуває свою alma mater, шанує і допомагає її студентам, за що був нагороджений пам’ятною відзнакою з нагоди 130-річчя НУХТ.

Гаврилюк Олена Володимирівна

Гаврилюк Олена ВолодимирівнаНародилася 16 січня 1966 року. У 1988 закінчила енергетичний факультет КТІХП і отримала кваліфікацію інженера-теплоенергетика. У 1995 році в Міжгалузевому інституті післядипломної освіти отримала другу вищу освіту і кваліфікацію економіста-правознавця.

Після закінчення навчання у КТІХП працювала на посаді інженера-теплоенергетика в інституті «Південзахіддіпрохарчопром». Отримавши другу вищу освіту перейшла на державну службу, під час якої успішно використовує знання за обома кваліфікаціями. Обіймала посади: заступника директора Департаменту правової експертизи міжнародних договорів Міністерства юстиції України; заступника начальника управління з питань європейської інтеграції Департаменту економічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України; начальника юридичного управління, члена Національної комісії регулювання електроенергетики України; провідного експерта з питань енергетики Українського центру економічних і політичних досліджень ім. О. Разумкова; директора Департаменту державного регулювання, заступник Міністра Міністерства з питань житлово-комунального господарства; експерта-консультанта голови Комітету з підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Верховної Ради України.

Зараз Олена Володимирівна обіймає посаду заступника директора дирекції із закупівель ядерного палива та регулювання зовнішньоекономічної діяльності ДП «НАЕК Енергоатом».

Має 3 ранг державного службовця. Нагороджена державними нагородами: Почесною грамота Кабінету Міністрів України; нагрудним знаком “Державна служба України “За сумлінну працю”; нагрудним знаком «Почесний працівник житлово-комунального господарства» ІІ ступеня, відомчою заохочувальною відзнакою НКРЕ України «За заслуги».

Олена Володимирівна шанує рідну кафедру і цінує знання, отримані нею під час навчання в інституті.

ПОТОМСТВЕНІ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИКИ

Закревський Анатолій ВасильовичЗакревський Анатолій Васильович,

інженер-промтеплоенергетик випуску 1979 р.
Трудовий шлях: ТЕЦ-5; ТЕЦ-6; філіал «Енергоналадка» ПАТ «Київенерго» – машиніст енергоблоку 300 МВт (1979-1992 рр).; Хлібокомбінат №6 ПАТ «Київхліб» – Головний енергетик (1992-1995 рр);
З 1995 р. до сьогодні – Головний енергетик ПрАТ «Оболонь»

Закревський Василь Анатолійович,

магістр з теплоенергетики випуску 2006 р.
Трудовий шлях: СВП «Енергозбут» ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» – інженер-інспектор центру технічного аудиту (2006-2008р.р.); філіал «Енергоналадка» ПАТ «Київенерго»- Інженер з налагодження котлотурбінного обладнання (2008-2010 рр.); СВП «Контроль та діагностика» ПАТ «Київенерго»- Заступник начальника цеху (2010-2014рр).; ПАТ «Київхліб» – Головний енергетик (2014-2015 рр);.
З 2015 р. до сьогодні – Начальник відділу з енергобалансів Департаменту з технічного аудиту та енергобалансів СВП «Теплові мережі» ПАТ «Київенерго»

Закревський Костянтин Анатолійович,

магістр з теплоенергетики випуску 2013 р.
Трудовий шлях: ТОВ «НВП «Енерготехнологія» – Інженер-проектувальник (2012-2016 рр.);
З 2016 р. до сьогодні – Інженер-теплотехнік ТОВ «Київ Грін Енерджі»

Кукушкін Вячеслав Сергійович,

Кукушкін Вячеслав Сергійовичінженер-промтеплоенергетик, керівник Служби Генерального директора ПрАТ “Оболонь”

Навчався 1982 – 1987р.р. Працював в цукровій промисловості старшим теплотехніком, головним інженером цукрового заводу.
Займався проектною діяльністю: працював інженером-
проектувальником, головним інженером проектів, згодом – директором
проектної організації.
Деякий час займався викладацькою діяльністю, також керував Службою ремонтів ФТРМ АК “Київенерго”.
В ПрАТ “Оболонь” займався проектною діяльністю, працював директором з
капітального будівництва, на сьогодні – керівник Служби генерального директора

“Дякуючи отриманим знанням та компетенціям я в своїй трудовій діяльності випробував, напевне, всі напрямки діяльності,
про які бажав і про які навіть і не мріяв
Щиро вдячний всім викладачам кафедри теплоенергетики та холодильної техніки за їхні старання навчити, а не просто викласти
матеріал, за відношення до нас як до своїх дітей, братів чи сестер.
Низький уклін Вам !”

Сапоненко Юлія Олександрівна

Сапоненко Юлія Олександрівна

Сапоненко Юлія народилася 28 березня 1992 року. У 2010 році вступила до НУХТ для навчання за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання», яке закінчила у 2015 році, одержавши диплом магістра з відзнакою.

Після закінчення навчання працювала інженером виробничо-технічного відділу СМУ-3 «Київелектромонтаж». З березня 2017 року і дотепер працює інженером виконавчо-технічного відділу ПП «Гарант Енерго М».

 
 
 
 
 
 
 

Брітвіна Тетяна Василівна

Народилася Тетяна Василівна у м.Київ. У 1990 році закінчила Київський енергетичний технікум, спеціальність «Електричні станції, мережі та системи».

Після закінчення технікуму, працювала в АТ «Київпроект».

У 2004 році вступила до Національного університету харчових технологій для здобуття повної вищої освіти за спеціальністю «Електротехнічні системи електроспоживання». Почався кар’єрний ріст. Після отримання диплому, у 2009 році посіла посаду головного спеціаліста. З 2010 по 2017 роки працювала за суміcництвом асистентом кафедри «Електропостачання та енергоменеджменту» в НУХТ. Влітку 2017 року перейшла працювати до ТОВ «НОВІ БУДІВЕЛЬНІ МАТЕРІАЛИ» головним спеціалістом по зовнішнім електричним мережам.

 

Бартошак Володимир Анатолійович

Бартошак Володимир АнатолійовичНародився 1 березня 1973 на Хмельниччині. У 1990 році вступив до КТІХП для навчання за спеціальністю «Обладнання харчових виробництв», який закінчив в 1995 році, одержавши кваліфікацію інженера-механіка. Після закінчення вузу працював на різних посадах ведучих підприємств харчової промисловості, таких як Ярмолинецький консервний завод (ДОЧП ”КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД” СЗАТ ”АГРОПРОД ЗПТ”), Чечельницький лікеро-горілчаний завод ЗАТ ”ІМПЕРІАЛ”, Кам’янецький молочний завод, Миргородський сир завод, пройшовши шлях від головного інженера до директора. Зараз Володимир Анатолійович є головою правління АТ «Пирятинський сирзавод».

Володимир Анатолійович цікавиться інноваційними проектами наших науковців і старається впроваджувати сучасні технології на підприємстві, що очолює. Також із задоволенням приймає на практику студентів і стажування викладачів рідного ВНЗ.

Кошарук Сергій

Сергій КошарукНародився 22 вересня 1973 р. м. Ковель.

В 1995 році здобув вищу технічну освіту в НУХТ за спеціальністю інженер-механік по кафедрі Технологічного обладнання харчових виробництв (з 2015р. – Технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування), а невдовзі, маючи невгамовний і наполегливий характер ще економічну та юридичну освіту. Також закінчив Національну Академію державного управління при Президентові країни.

Із 26 березня 2006 року до листопада 2010 року був Ковельським міським головою. До того займався підприємницькою діяльністю.

В теперішній час працює заступником голови Волинської обласної державної адміністрації.

Наряду із всебічною трудовою діяльністю є також громадським діячем: Голова Комітету стратегічного планування економічного розвитку міста Ковеля, член ради правління громадської організації “Асоціація “Підприємці Ковеля”, член ради правління спортивного товариства “Спартак”. Володар звання “Кращий роботодавець року” (2002 р.,2004 р.). Нагороджений Почесною грамотою Свято-Миколаївського чоловічого монастиря за сердечне ставлення та допомогу у відродженні. Отримав нагороду Програми „Людина року Волинського краю – 2006» в номінації «Виправдана надія».

Овчинніков Олексій Валентинович

УОвчинніков Олексій Валентинович 1995 р. закінчив УДУХТ за спеціальністю «Електропостачання та енергозбереження», здобувши кваліфікацію інженера-електрика. З 1996 по 1999 р. навчався в аспірантурі за спеціальністю ”Електричні станції і підстанції, енергетичні системи та керування ними” під керівництвом проф. Сірого О.М.

Свій трудовий шлях в енергетиці розпочав у 1999 р. на посаді чергового електромонтера ПС-110кВ Жуляни електропостачальної компанії ”Київобленерго”, потім була робота на посаді диспетчера, старшого диспетчера, заступника начальника диспетчерської служби ПАТ ”Київобленерго”.

На даний час обіймаю посаду начальника диспетчерської служби ПрАТ ”Київобленерго”.

У 2012 р. також отримав диплом Інституту післядипломної освіти інженерно-педагогічних працівників і працюю викладачем в навчальному центрі ПрАТ ”Київобленерго”.

З 1999 по 2016 р. працював за сумісництвом на посаді асистента, потім старшого викладача на кафедрі «Електропостачання і енергоменеджменту» НУХТ.

З радістю допомагаємо працевлаштуватися випускникам рідної кафедри при умові успішного проходження співбесіди за наявності вільних вакансій.