·         Історична довідка ·         Викладацький склад ·         Спеціальності ·         Дисципліни ·         Наукова робота 

 

 

Штефан Євгеній Васильович

Завідувач кафедри
професор, доктор технічних наук

(044) 287-96-04
(044) 287-94-47
Сайт кафедри : http://msso.nuft.edu.ua/

 

 

(створена в 1948 році)

Кафедра забезпечує загально-інженерну підготовку з провідних дисциплін фахівців за спеціальностями: 131 “Прикладна механіка”;  133 “Галузеве машинобудування ”;  141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», 142 «Енергетичне машинобудування», 144 «Теплоенергетика»,  186 «Видавництво та поліграфія».

Аспіранти та докторанти мають можливість захищати кандидатські та докторські дисертації за спеціальностями: 05.02.09 «Динаміка та міцність машин»05.18.12 «Процеси та обладнання харчових, мікробіологічних та фармацевтичних виробництв», 05.02.04 «Тертя та зношування», а також за програмою підготовки докторів філософії.

За роки існування кафедра підготувала понад 9000 спеціалістів. Значна частина випускників очолює інженерно-технічні служби харчових виробництв та інших галузей промисловості.

На кафедрі викладачі постійно адаптують навчальний процес до сучасних запитів виробництва. Вдосконалюються та переглядаються навчальні та робочі плани, навчальних дисциплін, зміцнюється матеріальна база.

На кафедрі працюють навчальні лабораторії: матеріалознавства, технології машинобудування, взаємозамінності та стандартизації та технічних вимірювань.

Під час навчання студенти проходять практику на провідних машинобудівних підприємствах України, які виготовляють сучасне обладнання, зокрема на провідних: Дослідницькому заводі харчового обладнання, «Металікс інженірінг», Виробничому підприємстві «ПЕЩЕРІН», ДП ПАТ «ОБОЛОНЬ», «ПИВОВАРНЯ ЗІБЕРТА», Компанію ВЕНТС (Приватне акціонерне товариство «Вентиляційні системи»), ДАХК «Артем», ЦУКРПРОММЕХАНІЗАЦІЯ та інші.