Соя Ігор ВолодимировичСоя Ігор Володимирович, комерційний директор ТОВ «Пакувальні технології», закінчив Національний університет харчових технологій за фахом “Машини і технології пакування” у 2011 році.

Пакувальна індустрія відноситься до тих галузей виробництв яка останнім часом розвивається, не зважаючи на економічну кризу, як у нашій державі, так і у всьому світі. Тому, я вважаю, що більше десяти років назад мною був зроблений правильний вибір.

П’ять років, проведені у нашому вищому навчальному закладі запам’ятались, дійсно, як той перший крок у набутті знань та певного досвіду. Після закінчення вишу, я думав, що знаю дуже багато стосовно пакувальної індустрії, але в реальному житті, з’ясувалось, що виробництво вимагає нових знань та вмінь. І в цьому випадку мені допомогли  як наші викладачі, так і їх підручники. Саме підручники стали моїми першими помічниками на виробництві. А після цього були і успіхи. Розпочавши кар’єру від менеджеру з продажу, на сьогоднішній день – я комерційний директор одного з провідних підприємств галузі «Пакувальні технології» Тому, я вважаю, що у моєму успіху є і та частка душі і знань кожного мого викладача, за що я їм щиро вдячний!

 

Валентин ТуфекчиВалентин Туфекчи: Питання вибору професії є головним питанням для майбутніх випускників шкіл. У дитинстві кожен задавав одне одному запитання про те, ким хоче стати твій товариш в майбутньому. Але коли тобі сімнадцять років відповідь на це питання дуже сильно ускладнюється, адже в світі існує величезна кількість різного роду професій, і вибрати одну з них, та так, щоб вона відповідала всім сучасним критеріям успішної людини, дуже складно. Коли в мене п’ять років тому стало таке питання, я не відразу міг відповісти ким я хочу стати. Тут до певної міри потрібно дедуктивно підійти до цього. Адже це перший твій вибір в житті, особистий вибір. Напрями, інженерна механіка чи машинобудування в першу чергу навчатимуть думати і робити правильні висновки. Кожна розрахункова робота навчила мене вирішувати всі питання без помилок. Припустивши помилку в будь-яких розрахунках потрібно пам’ятати, що це в першу чергу твоя відповідальність, а сама відповідальність виховує у нас успішність в працевлаштуванні.

Факультет Інженерної Механіки та Пакувальної Техніки, який вже є (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут) навчив мене вирішувати все індивідуально, креативно підходити до будь-якої задачі, та приймати не поспішні висновки. Навчив доводити свою думку, та і взагалі відкрив багато напрямів своєї реалізації. Ерудованість наших викладачів іноді дивує до міри неможливості. Ви абсолютно спокійно зможете задати питання викладачу яке не зрозуміли і вам індивідуально знайдуть підхід до його роз’яснення. Величезна кількість навчальних лабораторій відкриють вам віузальне сприйняття багатьом промислових процесів. Харчова промисловість буде завжди, вона удосконалюється постійно, адже вимоги до виготовлення продукції харчування досить суворі і потребують не мало часу для створення обладнання щоб їх задовільнити. Я випускник Університету і з 100% впевненістю можу сказати, що ви «абітурієнти» ніколи не пожалкуєте про вибір саме нашого навчального закладу і напрямку спеціалізації на нашому інституті. Звичайно ви зможете в цьому переконатись тільки після вступу, а це вже є ризик. Не бійтесь ризикувати і приймати швидкі, але обдумані висновки. Бажаю вам всім успіхів ! ! !

 

Листопад АндрійЛистопад Андрій: Факультет не просто людей мислячих правильно, системно, а й тих, у кого атмосфера сімейного вогнища і дружній обстановки ніколи не йде з сердець. Радий, щиро, що вчуся тут, і ніколи не перестану поважати тих людей, які активно беруть участь в роботі над факультетом, розвивають його, і ставлять цілі, які досягаються наполегливою працею спільно з усім керівництвом.

Браво, друзі! Ставте планки вище, і досягайте їх! Пишаюся вами!

P.S. Що стосується навчання залишається додати лише те, що інженерне мислення, і вміння думати на кілька кроків вперед це тільки вершина айсберга, який дає викладацький склад факультету. Вдячний всім і кожному за вкладену працю в нас!

Пригодій Денис (випуск 2014), начальник сектора обслуговування клієнтів відділу розробки та впровадження нових видів пакувальних матеріалів «IMMER UKRPLASTIC»

Для мене є гордістю те що я  випускник Національного Університету Харчових Технологій. НУХТ дав мені усі інструменти, для того, щоб реалізувати себе як повноцінного члена соціуму, та спеціаліста якого признають не тільки на території України, а й за її межами. Освіта – настільки багатогранна і якісна, що зараз у своїй праці я не відчуваю браку знань та досвіду, у мене нема відкритих питань на які я не зміг би відповісти чи пояснити. На роботі оперую тими навиками та істинами, які отримав від викладачів найвищого рівня, від викладачів яких згадую з повагою і гордістю!

Суховірський Тарас Романович
Головний конструктор НВП «Сервіс ПАК»

Закінчив факультет інженерної механіки та пакувальної техніки НУХТ в 2017 році.
«Знання і навички, набуті мною під час навчання в університеті і, зокрема, на кафедрі технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проектування дозволяють вирішувати важливі для харчової промисловості завдання в частині конструювання новітнього конкурентоспроможного технологічного обладнання для потреб харчової промисловості, забезпечують успішну адаптацію до вимог сучасного виробництва та швидке кар’єрне зростання як інженера-конструктора».

Машталер Наталія Вікторівна – випускниця НУХТ 2014 року. Під час навчання на кафедрі «Електропостачання та енергоменеджменту» я з кожним днем дізнавалась і вивчала новий напрям для себе в галузі електроенергетики. Звичайно, навчання не було легким для мене, адже технічна спеціальність для дівчини несе масу важких визначень, термінів та роботи над відповідним матеріалом. Незважаючи на складнощі, я таки змогла довести те, що технічні науки підвладні дівчатам!:)

Наші викладачі з радістю ділились своїми навичками, знаннями та досвідом, щоб зробити з нас професіоналів у своїй сфері. Вони прагнули навчити нас, а не «запхати» знання у голову.

Зараз я працюю інженером в ПАТ «КИЇВЕНЕРГО». Мені дуже допомогли ті навички, які я отримала під час навчання на кафедрі «Електропостачання та енергоменеджменту». Дуже цінними для мене виявилися знання з теоретичних основ електротехніки, енергетичних установок, електричних апаратів, електричних систем та мереж, електричних станцій та підстанцій, електрозбереження, електропостачання. Я працювала над проектом на тему «Моделювання споживання електроенергії в багатоквартирному житловому будинку», за допомогою якого зрозуміла в якому напрямку в подальшому прагну розвиватись і наскільки електроенергія важлива для суспільства.

Завдяки своїм успішним викладачам, я здобула технічні навички і знайшла роботу, що приносить мені задоволення. В подальшому я планую розвиватись далі і не зупинятись на досягнутому.

Скляр Єлизавета Костянтинівна

Навчалась у звичайній ЗОСШ, школу закінчила у 2010 році (11 класів). Як і усі випускники, я не мала розуміння у який начальний заклад поступати, хоча чітко знала на яку спеціальність хочу подати документи. Документи були здані у декілька навчальних ВУЗів Києва, де був енергетичний факультет. Та вступила саме до НУХТ, про що не пожалкувала. Викладачі кафедри «Електропостачання і енергоменеджменту» дали необхідні знання, досвід, а у складних ситуаціях – підтримку.

Як і усі студенти, що планують своє майбутнє, у 2-му семестрі останнього навчального року, я влаштувалась на роботу до ПАТ «Київенерго», інженером відділу матеріально-технічного забезпечення та складування. Педагогічний склад віднісся з повагою до даної ситуації та підтримали у даному виборі.

Закінчивши факультет «Енергетики та енергоменеджменту» та отримавши ступінь магістра з «Енергетичного менеджменту», через півмісяця я отримала пропозицію від будівельної компанії, що здійснює свою діяльність на ринку електроенергетики. Пропозицію я прийняла, хоча зміна робочого місця несла за собою і новий вид роботи, з яким ще не стикалася. На даний час, я працюю все так само у тій компанії – ТОВ «БУДКОНСАЛТИНГ». Компанія займається будівництвом, реконструкцією, модернізацією, технічним переоснащенням підстанцій, ліній електропередач класом напруги 0,4 – 750 кВ. Починала звичайним інженером тендерної групи. Пропрацювавши в компанії трохи більше 2-х років, на сьогодні займаю посаду начальника тендерно-договірного відділу. Завдяки навичкам та знанням, які я отримала на рідній кафедрі, я маленькими кроками досягаю своєї мети.

Абітурієнтам я рекомендую вступати на кафедру «Електропостачання і енергоменеджменту». Оскільки тут Вам дадуть не тільки знання, а й гарну школу життя, яка Вас підготує до різноманітних ситуацій. Фахівці в електроенергетиці необхідні завжди, за різними напрямами. Тому обравши дану спеціальність, Ви для себе зможете самі вибрати специфіку своєї роботи (роботу в офісі, роботу з постійними відрядженнями, роботу з паперами або роботу безпосередньо з електроустановками під напругою).

Ірина Стельмах (випуск 2013 року), обіймає посаду інженера 2-ої категорії сектору планування та звітності Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії у м. Києві.
Навчання в університеті, в тому числі і на кафедрі електропостачання та енергоменеджменту, для мене особисто залишило невід’ємний слід. Роки проведені в стінах рідної альма-матер, а разом з тим і у колі високопрофесійного викладацького складу, незабутні… Навіяні спогади мотивують віднести у часи студенства, сповнені водночас і хвилювання, і нестримної жаги до знань. Надихали до заглиблення в “світ енергетики” викладачі кафедри, імена яких і досі на вустах, завдяки наполегливій праці і нестримному бажанню донести до нас найцінніші знання необхідні як в роботі, так і в повсякденному житті. Це стосується без винятку кожного з них. Довелось і певний час працювати у команді кафедри, що неаби як вплинуло на примноження здобутих знань, подальший ріст у кар’єрі.
Дякую Вам, дорогі викладачі, за безпосередню участю у прокладанні шляху до успіху.